DOREL NOROC, președintele Asociației Băncilor din Moldova ne-a vorbit despre beneficiile plăților fără numerar pentru cetățeni, comercianți și economie.
Social
De ce este bine să achităm cu cardul
- publicat de Iuliana Adiaconiței
- vineri, 24 mai 2024, 18:05
- 14 accesări
De ce ese bine să achiți cu cardul
Iuliana Adiaconiței
ReporterUrmărește TVR Moldova pe Telegram!
Urmărește acumLive
Ultimele știri
Politic