Printre participanți se numără și cuplul de ceramiști din Teleroman ION și NICOLETA MITROI, am luat legătură directă prin ZOOM și ne-au povestit în ce măsură au reușit să păstreze și să conserveze meșteșugul autentic al ceramicii.
Printre participanți se numără și cuplul de ceramiști din Teleroman ION și NICOLETA MITROI, am luat legătură directă prin ZOOM și ne-au povestit în ce măsură au reușit să păstreze și să conserveze meșteșugul autentic al ceramicii.