Pe interpreta Dara o cunoaștem încă de prin 2012, de la prima ei colaborare cu Carla's Dreams. Între timp, a avut un parcurs artistic demn de toată admirația, demonstrându-și, cu fiecare piesă, talentul și marele ei potențial.
De fiecare dată, ne propune ceva diferit, dar mereu pe placul fanilor. Recent, artista a revenit la Chișinău, iar colegul nostru Ion Railean a reușit să discute cu ea despre albumul „Ruleta”, dar și despre proiectele muzicale la care muncește acum. Să urmărim reportajul.