În continuare, vorbim despre despre o atracţie turistică de peste Prut, şi anume - Podul peste Dunăre de la Brăila, care e o mândrie naţională pentru România.
Ca de obicei, colega noastră Betty Turculeţ ne-a luat-o pe dinainte și a mers deja acolo.
În continuare, vorbim despre despre o atracţie turistică de peste Prut, şi anume - Podul peste Dunăre de la Brăila, care e o mândrie naţională pentru România.
Ca de obicei, colega noastră Betty Turculeţ ne-a luat-o pe dinainte și a mers deja acolo.